RB Music Radosław Bednarek RB Music Radosław Bednarek

- Kilka słów o mnie -

Radosław Bednarek – muzyk, producent, realizator nagrań. Zakres usług: mix, mastering, realizacja nagrań, nagrania sesyjne (gitara, bas, mandolina, banjo, syntezatory, programowanie loopów, programowanie bębnów, wokal), produkcja muzyczna (kompozycja, aranżacja, profesjonalny mix, profesjonalny mastering), realizacja nagrań (tracking, reamping, edycja), postprodukcja reklamowa oraz synchronizacja audio-video. Realizuje nagrania w studiach: Studio w Laskach, Quality Studio, Sirens Studio oraz podczas sesji wyjazdowych zarówno w terenie jak i w studiach na terenie całego kraju.  Jest członkiem kompozytorskiego duetu o nazwie Son of a Preacher tworzacego muzykę do reklam, sfx oraz sound desing. Realizuje nagrania dubbingowe oraz lektorskie w studiach Iyuno Media Group dla klientów takich jak: Disney, Netflix czy Mattel.

- Produkcja muzyczna -

Produkcja muzyczna to zajęcie dające mi najwięcej satysfakcji podczas pracy z dźwiękiem. Proces powstawania utworu lub całego albumu rozpoczynający się od pustej kartki albo prostej melodii wokalnej z którą przychodzi do mnie artystka/artysta to przestrzeń w której czuję się pewnie, poruszając się po niej z niekrytym entuzjazmem.  Podczas kreowania brzmień używam instrumentów oraz sprzętu muzycznego i studyjnego kolekcjonowanych przez lata pracy i zabawy z dźwiękiem. Ciągłe rozwijanie swoich umięjętności oraz poszerzanie wiedzy z zakresu harmonii, teorii muzyki, techniki gry, technik realizacji, miksu, masterinigu czy elektroniki studyjnej sprawiają że wszelkie przeszkody napotkane na drodze w procesie produkcyjnym nie stanowią problemu a są wyzwaniami do kreatywnego działania.

- Wykonania Live -

Jestem muzykiem aktywnym studyjnie oraz scenicznie. Wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie sprawia że czuję się na niej znakomicie i pewnie wykonuje swoje zadania. Podczas wyjazdów koncertowych w szczególności doświadczam znaczenia pracy zespołowej, nie tylko w trakcie występu scenicznego ale również przed i po. Swoje umiejętności techniczne i producenckie wykorzystuje na próbach, podczas przygotowań materiału do wykonań live. Nagrywam każdą próbę, realizuje odsłuchy douszne dla pozostałych muzyków, przygotowuje loopy koncertowe miksując je w warunkach studyjnych. Dzięki temu mam pewność że praca mojego zespołu zostanie usłyszana w najlepszej możliwej jakości a realizator frontu będzie miał wysoki komfort pracy.